این مطلب توسط تیم هتل نماز مشهد آماده شده است.

(وابسته به ستاد اقامه نماز )

هتل نماز مشهد، زیر نظر ستاد اقامه نماز کشور، دارای دو ساختمان (بلوک نیایش در 3 طبقه دارای 32 اتاق شامل 60 تخت)و (بلوک نماز در شش طبقه دارای 51 اتاق شامل 120 تخت) در مجموع شامل 180 تخت هتلی می باشد .

همچنین هتل نماز دارای 2 خوابگاه با ظرفیت های 36 و 64 تخت میباشد که در مجموع امکان پذیرش 100 نفر میهمان بصورت خوابگاهی را نیز دارد.

لابی هتل و امکانات موجود در آن، سبب شده تا میهمانان تور مشهد در بدو ورود مشغول استراحت شوند. این هتل ۳ ستاره بسیار با کیفیت بوده و ارزش خدمات آن نسبت به قیمت آن بیشتر است.

از دیگر امکانات موجود در هتل نماز مشهد میتوان به آمفی تئاتر با ظرفیت 180 صندلی،سالن کنفرانس 30 نفره،سالن چند منظوره 100 نفره،پارکینگ با ظرفیت 35 خودرو و رستوران 150نفره اشاره کرد.

هتل نماز مشهد در خیابان طبرسی با فاصله تقریبا 200 متری از حرم مطهر واقع شده است که از ویژگی های مهم هتل نماز مشهد بوده که اقامت در این هتل را با سایر هتل ها متمایز نموده.

در خیابان طبرسی و در نزدیکی هتل نماز مشهد اماکن تاریخی و مذهبی و … نیز میباشد از جمله کوچه نوغان با قدمتی بیش از ۱۵۰۰ سال در همین خیابان و در نزدیکی هتل نماز واقع شده. خیابانی مملو از فروشگاه های سوغاتی و غیره می باشد. خیابان نوغان، ۲۴ ساعته فعال است و یکی از پر تردد ترین خیابان های مشهد به شمار می رود. امام زاده غیاث الدین سید محمد معروف به گنبد خشتی ،خانه داروغه،خانه توکلی و همچنین مراکز خرید و پاساژ های مختلف.

امنیت در خیابان طبرسی بسیار بالا بوده و با آسودگی خاطر می توان دسترسی آسانی به حرم مطهر داشت.

جهت ارتباط با هتل نماز مشهد می توانید اینجا کلیک نمایید.